Bulgarian Evanescence Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel (2005)

4 posters

Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Tokio Hotel (2005)

Писане  То4ка Пет Ное 13, 2009 6:48 pm

Tokio Hotel е немска рок група. Еднояйчните близнаци Bill и Tom Kaulitz (родени на 1 септември 1989г., Том е с 10 мин. по-голям) се занимават с музика от малки. Том започва да свири на китара на 6 години, а Бил пише първите си текстове на 7. След като започват да правят шоу в родния си град Лайпциг през 2001г., Бил и Том се запознават с Густав Шефер (роден на 8 септември 1988г.) и Георг Листинг (роден на 31 март 1987).Техния подобен вкус за музика довежда до създаването на групата Devilish. По-късно се преименуват на Tokio Hotel (Tokio, защото харесват големи градове като Токио и Hotel, защото постоянно обикалят по света и пренощуват в хотели). Първия им сингъл е Durch Den Monsun (През Пролетния Дъжд), който става хит в Германия. След това записват и първия си албум Schrei (Крещи) и през септември 2005 е вече на пазара. През 2006 се налага албума да бъде записан наново заради промяна на гласа на вокала, Bill Kaulitz.През 2007г. излиза следващия им албум Zimmer 483 (Стая 483), с който стават доста известни, дори в Америка. През 2008 решават да направят албум с английските преводи на най-добрите си песни. Тогава печелят страшно много награди. След това през 2009 издават албума Humanoid на английски и немски, по който групата работи цяла година.
Tokio Hotel (2005) 7e91e03bb999
Tokio Hotel, 2009

ПП.Моля, анти феновете на ТН да не обиждат групата!!!


Последната промяна е направена от Evanescence_goth на Сря Ное 10, 2010 10:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
То4ка
То4ка
Admin
Admin

Брой мнения : 817
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Габрово

http://goth-96.piczo.com

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  bambi Нед Яну 24, 2010 7:18 pm

Ах, какво да кажа за тези педераси? Rolling Eyes Ще кажа, че ако бях момче щях да изчукам Билка...

Шегувам се, шегувам се Laughing
Те са едни от любимците ми, макар че в последно време малко ме разочароваха. Уважавах ги точно заради това, че на сцената са в техния си стил.. Пеят, подскачат и всичко е лайв. А сега с този плейбек, костюми и светлини.... прилича ми като концерт на Бритни Спиърс Sad
bambi
bambi
Missing
Missing

Брой мнения : 82
Join date : 15.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  supernatural Пон Яну 25, 2010 7:51 pm

Тони, скъпа, Тони.
Защо не се учудвам, че има такава тема. Very Happy
Ех, най - вероятно аз съм единственият анти - фен, но бай дъ уей.
Еми, не ми харесват. Имат енергични песни, но звучат отегчаващо. Знам че не са емо, но емотата е късат да ги слушат. Грешка, режат се да ги слушат. Бил има глас, но не за такъв тип музика. По му отива да пее енергично. А за визията не искам да казвам нищо, защото ще ме утрепеш в петък.

supernatural
Moderator
Moderator

Брой мнения : 57
Join date : 13.11.2009

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  metal_17 Пон Яну 25, 2010 8:19 pm

Supernatural, радвам се, че не съм единственна! Very Happy Very Happy


Последната промяна е направена от metal_17 на Пон Яну 25, 2010 8:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
metal_17
metal_17
My Immortal
My Immortal

Брой мнения : 530
Join date : 07.12.2009
Age : 27
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  supernatural Пон Яну 25, 2010 8:22 pm

metal_17 написа:Supernatural, радвам се, че не съм единственна!
Аз съшо. Казвай ми Деси. Wink

supernatural
Moderator
Moderator

Брой мнения : 57
Join date : 13.11.2009

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  metal_17 Пон Яну 25, 2010 8:26 pm

А ти на мен - Веси. Smile
metal_17
metal_17
My Immortal
My Immortal

Брой мнения : 530
Join date : 07.12.2009
Age : 27
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  bambi Съб Фев 06, 2010 10:18 pm

supernatural написа:Тони, скъпа, Тони.
Защо не се учудвам, че има такава тема. Very Happy
Ех, най - вероятно аз съм единственият анти - фен, но бай дъ уей.
Еми, не ми харесват. Имат енергични песни, но звучат отегчаващо. Знам че не са емо, но емотата е късат да ги слушат. Грешка, режат се да ги слушат. Бил има глас, но не за такъв тип музика. По му отива да пее енергично. А за визията не искам да казвам нищо, защото ще ме утрепеш в петък.

Shocked Не че съм експерт по английски, но бай дъ уей (by the way) не се ли превежда "впрочем" Rolling Eyes

Относно емотата... Доскоро (даже май и още е така) беше на мода при тийновете да са емота.. а повечето от техните фенове са тийнове Wink макар че само в България е така (хах, нашата мила невежа държавичка) защото познавам хора на по 20+ години дето са им фенове..
bambi
bambi
Missing
Missing

Брой мнения : 82
Join date : 15.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  То4ка Нед Фев 07, 2010 10:28 am

bambi написа:...познавам хора на по 20+ години дето са им фенове..
Аз познавам хора които ги харесват и са на 60+ -дядо ми Very Happy
То4ка
То4ка
Admin
Admin

Брой мнения : 817
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Габрово

http://goth-96.piczo.com

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  bambi Нед Фев 07, 2010 10:33 pm

Казах 20+, което включва и 30, 40 ... и 100. Rolling Eyes Ако става въпрос, то и майка ми и баща ми са фенове ...
bambi
bambi
Missing
Missing

Брой мнения : 82
Join date : 15.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  supernatural Пон Фев 08, 2010 6:57 pm

bambi написа:
supernatural написа:Тони, скъпа, Тони.
Защо не се учудвам, че има такава тема. Very Happy
Ех, най - вероятно аз съм единственият анти - фен, но бай дъ уей.
Еми, не ми харесват. Имат енергични песни, но звучат отегчаващо. Знам че не са емо, но емотата е късат да ги слушат. Грешка, режат се да ги слушат. Бил има глас, но не за такъв тип музика. По му отива да пее енергично. А за визията не искам да казвам нищо, защото ще ме утрепеш в петък.

Shocked Не че съм експерт по английски, но бай дъ уей (by the way) не се ли превежда "впрочем" Rolling Eyes

Относно емотата... Доскоро (даже май и още е така) беше на мода при тийновете да са емота.. а повечето от техните фенове са тийнове Wink макар че само в България е така (хах, нашата мила невежа държавичка) защото познавам хора на по 20+ години дето са им фенове..
Ами, бай дъ уей/ bu the way не е впрочем. Използва се за между другото и както и да е. Wink

supernatural
Moderator
Moderator

Брой мнения : 57
Join date : 13.11.2009

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  bambi Пон Фев 08, 2010 7:34 pm

supernatural написа:
bambi написа:
supernatural написа:Тони, скъпа, Тони.
Защо не се учудвам, че има такава тема. Very Happy
Ех, най - вероятно аз съм единственият анти - фен, но бай дъ уей.
Еми, не ми харесват. Имат енергични песни, но звучат отегчаващо. Знам че не са емо, но емотата е късат да ги слушат. Грешка, режат се да ги слушат. Бил има глас, но не за такъв тип музика. По му отива да пее енергично. А за визията не искам да казвам нищо, защото ще ме утрепеш в петък.

Shocked Не че съм експерт по английски, но бай дъ уей (by the way) не се ли превежда "впрочем" Rolling Eyes

Относно емотата... Доскоро (даже май и още е така) беше на мода при тийновете да са емота.. а повечето от техните фенове са тийнове Wink макар че само в България е така (хах, нашата мила невежа държавичка) защото познавам хора на по 20+ години дето са им фенове..
Ами, бай дъ уей/ bu the way не е впрочем. Използва се за между другото и както и да е. Wink

Не е ли however Shocked
bambi
bambi
Missing
Missing

Брой мнения : 82
Join date : 15.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  То4ка Пон Фев 08, 2010 9:59 pm

By The Way и However се пишат в началото на изречението, но не мисля, че тук е мястото да спорим за това.
То4ка
То4ка
Admin
Admin

Брой мнения : 817
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Габрово

http://goth-96.piczo.com

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  bambi Пон Фев 08, 2010 10:24 pm

Evanescence_goth написа:By The Way и However се пишат в началото на изречението, но не мисля, че тук е мястото да спорим за това.
Да, и точно за това казах, че се превежда впрочем, между другото и такива клишета, които се пишат в началото на изречението. Както казах не съм експерт по английски, но го уча вече 8 години и го владея на доста високо ниво, за да не знам такива дребни думички ... Rolling Eyes
bambi
bambi
Missing
Missing

Брой мнения : 82
Join date : 15.11.2009
Age : 30
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Tokio Hotel (2005) Empty Re: Tokio Hotel (2005)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите