Bulgarian Evanescence Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс?

Go down

Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс?

Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg957%Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg9 57% 
[ 4 ]
Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg929%Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg9 29% 
[ 2 ]
Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg90%Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg9 0% 
[ 0 ]
Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg914%Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg9 14% 
[ 1 ]
Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg90%Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Oizkg9 0% 
[ 0 ]

Общо гласове : 7

Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Empty Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс?

Писане  То4ка on Съб Фев 27, 2010 3:14 pm

Много ми е странно, че някои фенове не могат да определят какъв стил са Ев или, че в различните сайтове пише различни стилове за това реших да направя анкета за това. Сложила съм всички стилове, които досега съм срещала.

Admin
Admin

Брой мнения : 817
Местожителство : Габрово

http://goth-96.piczo.com

Върнете се в началото Go down

Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс? Empty Re: Какъв стил музика мислите, че са Еванесънс?

Писане  alexazzza on Пет Ное 12, 2010 7:55 pm

Най достоверен за мен е готика rock guitar rock on
alexazzza
alexazzza
Missing
Missing

Брой мнения : 40
Местожителство : Braziliq

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите